Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Kadra

Nauczyciele

  • Małgorzata Krzemińska-Zasuwa - nauczyciel przedszkola
  • Krystyna Grefkiewicz - nauczyciel przedszkola
  • Alicja Drifkowska - nauczyciel przedszkola
  • Katarzyna Śpiewak - nauczyciel oddziału przedszkolnego
  • Natalia Hirsz - nauczyciel oddziału przedszkolnego (przebywa na urlopie macierzyńskim)
  • Grażyna Rosa - wychowawca klasy I, nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
  • Katarzyna Bieszke - wychowawca klasy II, nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Iwona Warda - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w kl. II
  • Elżbieta Iwanek - wychowawca klasy III,  nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Marta Franczak - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne  w klasie III
  • Alicja Zachara - nauczyciel klas I-III
  • Grażyna Juras-  wychowawca klasy IV, nauczyciel muzyki, wychowawca świetlicy
  • Iwona Kalinowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie IV
  • Tamara Karłowska -  wychowawca klasy V, nauczyciel wychowania fizycznego i techniki
  • Barbara Kejzer - wychowawca klasy VI, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VI
  • Iwona Jakubowska-Hope - wychowawca klasy VII, nauczyciel matematyki
  • Monika Olszewska -  nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Klaudia Prabucka - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VII
  • Paulina Gorazdowska - nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VII
  • Karolina Nagórska-Pacan - wychowawca klasy VIII a, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIII a, logopeda
  • Kamila Kondratowska - nauczyciel historii, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie VIII a
  • Katarzyna Golat - wychowawca klasy VIII b, nauczyciel współorganizujący kształcenie integracyjne w klasie I, nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Martyna Pilas - dyrektor szkoły, nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Jetkowska - nauczyciel języka polskiego
  • Magdalena Nitschke -  nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz
  • Ewa Łaszczuk - Izdebska - nauczyciel matematyki
  • Ewa Grzymała - nauczyciel języka angielskiego
  • Anna Polak - nauczyciel języka angielskiego
  • Żaneta Magulska-Aszyk - nauczyciel informatyki i wychowania fizyczne
  • Remigiusz Szrajnert - kierownik świetlicy, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i edb
  • Anna Dąbrowska - nauczyciel języka kaszubskiego
  • Mariola Brysk - nauczyciel języka niemieckiego
  • Karolina Goździak - nauczyciel geografii
  • Anna Winnicka-Namiotko - nauczyciel biologii
  • Joanna Tarczyńska - nauczyciel fizyki
  • Anna Winnicka-Namiotko - nauczyciel biologii
  • Dorota Podraza – nauczyciel chemii
  • Małgorzata Klimek - nauczyciel religii
  • Elżbieta Małolepsza - wychowawca świetlicy, nauczyciel plastyki
  • Anna Makaruk - wychowawca świetlicy
  • Klaudia Prawdzik - pedagog, bibliotekarz, nauczyciel WDŻ
  • Małgorzata Pawelec - psycholog
  • Agnieszka Jagła - pedagog specjalny
  • Monika Puchalska - logopeda
  • Dorota Stawicka - logopeda

 

 

Administracja szkoły

  • Anna Woźniak - sekretarz szkoły
  • Patrycja Lejk - pomoc administracyjna
  • Elżbieta Karpyza - woźna
  • Bożena Prokop - pomoc nauczyciela w przedszkolu
  • Grażyna Mackojć - pomoc nauczyciela w oddziale przedszkolnym
  • Janusz Flisikowski - konserwator
  • Małgorzata Bigos - pracownik obsługi
  • Izabela Stenka - pracownik obsługi
  • Halyna Doshchych – pracownik obsługi
Data dodania: 2022-07-04 12:19:55
Data edycji: 2022-09-28 18:58:00
Ilość wyświetleń: 509

ZESPÓŁ KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W BIELKÓWKU.

OD LAT WSPIERAMY TALENTY!

Gmina Kolbudy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook